Hiba történt! Nem működik a JavaScript!
A böngésződben le van tiltva a JavaScript futtatása, vagy nem támogatja a JavaScript használatát. Az oldal megfelelő használatához kérjük engedélyezd a JavaScript futtatását böngésződben,
vagy frissítsd egy újabb verzióra, amely támogatja a JavaScript-et:
Firefox, Safari, Opera, Chrome, vagy az Internet Explorer 6-nál újabb verziója.
Felhasználók
Online vendégek 1

Online tagok 7

Regisztráltak: 38
Legújabb tag: fabizso
Ünnepeltjeink

Ma

2018. december 13, Csütörtök
Luca, Otília, Lúcia, Éda, Tilia napja van.

Holnap

Szilárda, Szilárd, János napja lesz.
Fórumtémák
Legújabb témák
Legnépszerűbb témák
  • Nincs elérhető fórumtéma
Legújabb letöltések
Blog Archívum
Nincs megjeleníthető blog
Legújabb cikkek
Nincs elérhető cikk

PHP Fusion V7 frissítések

Utolsó módosítás 10 hó
Z
Kezdő fórumozó

0

Üdvözlet,

kérdezném, hogy van e neked régi frissítés 7.02.06-ra és majd 07-re? Sima ISO magyar. Életre keltettem egy régi oldalamat ami akkor 7.02.05 volt. Eltelt pár év, most az aktuális verzió a .07. Ha megvan be tudnád tenni letöltések közé? Nem vagyok Fusion guru meg semmilyen se, ne úgy állj hozzám Mosoly A "nagy" magyar fusion oldal nem igazán foglalkozik már ezzel, neten bukkantam rá az oldalra hátha lesz segítség. Ha nem lesz akkor sincs semmi, csak megpróbáltam Kacsint Szép napot, üdv. , zebra
karrak
Főadminisztrátor

0

Letöltésekhez hozzáadtam amiket találtam.
Z
Kezdő fórumozó

0

WOW Mosoly Igazán köszönöm, ezeket kerestem. Éjszaka neki is állok rendbe tenni az oldalam. Nem akarok az idegeidre menni, de elteszem ezt Fusion supportként. (Mármint az oldalad) Nem igazán értem miért dobták el a régi fórumot meg a letöltéseket. Rengeteg dolgot találtam ott, így nem kellett kérdeznem. Na mindegy, ha valamit nagyon elkuszálok lehet hogy még kérdezek tőled. Mindig mentem előtte, de hátha. Most is jött egy nem várt probléma, hogy a hosszú ő és ű helyett kérdőjel van pedig nem is csináltam semmit, hanem a szerveren frissítettek. Egyszónak is ezer a vége, köszönöm, szép napot kívánok neked meg az itt olvasóknak is.

Üdv., zeb
karrak
Főadminisztrátor

0

Hát lesz gondod a karakter kódolással az biztos. Ajánlom, cseréld le az UTF-8 as fusionra,
Z
Kezdő fórumozó

0

Hát nem volt egyszerű de talán sikerült. Működnek a betűk, kézzel kellett átírnom az adatbázis mentésbe a latin 1 és 2 -ket utf8-ra. Volt valami __hungarian_ci is kb. 12 helyen azokat meg törölni kellett. Telepítettem egy sima utf8-as verziót, aztán nézegettem a különbségeket. Aztán rátöltöttem az utf8-at, felülírtam és oválá Mosoly Köszönöm az ötleteket is. 7.02.07-ig a frissítéseket.

Üdv., zebra

Ui., Hasznos, szép és jó az oldalad Kacsint
karrak
Főadminisztrátor

0

Köszönöm. Próbálok minél több adatot felrakni majd.
Te tudsz megtekinteni a társalgásokat a fórumon.
Te nem tudsz létrehozni Bounty-t ebben a témába.
Te nem tudsz témát indítani a fórumon.
Te nem tudsz hozzászólni ehhez a témához.
Te nem tudsz szavazást indítani a fórumon.
Te nem tudsz csatolmányt feltölteni a fórumra.
Te nem tudsz csatolmányt letölteni a fórumról.
Te nem tudsz értékelni a hozzászólásokat ezen a fórumon.
Moderátor: Főadminisztrátor
Felhasználók a témában: karrak, zebra_hun
Bejelentkezés
Még nem regisztráltál?
Regisztráció
Üzenőfal
Üzenet küldéséhez be kell jelentkezned.
lisoczkikatalin
Nagyon szépen köszönöm.peter44 igen ügy tűnik.
peter44
peter4418 napja
L katika boldog névnapot. ...és akkor karácsony kopogni fog?
lisoczkikatalin
Köszönöm szépen a köszöntéseket!
dodi
dodi18 napja
Lisóczki Katika! Boldog névnapot kívánok!
csotineiren
csotineiren18 napja
Lisóczki Katika! Névnapodon szeretettel köszöntelek, sok boldogságot kívánok!
PHP-Fusion
A PHP-Fusion egy könnyű, nyílt forráskódú tartalomkezelő rendszer (CMS), amelyet PHP-ben írtak. A PHP-Fusion MySQL-adatbázist használ a webhely tartalmának tárolására, tartalmaz egy egyszerűen kezelhető adminisztrációs rendszert webhelyének kezelésére. A PHP-Fusion tartalmazza azokat a leggyakrabban használt szolgáltatásokat, amelyeket sok más tartalomkezelő rendszercsomagban is láthat.
Icon Aktuális verzió: 9.0 - 2017.4.27
Letöltés
Language Más Nyelv Letöltése
Letöltés